Dla studentów:

Dla wszystkich studentów posiadających Dzieci w wieku 2,5 - 5 lat po okazaniu legitymacji zniżka -20%

Dziękujemy za złożenie ofert pracy.

Rekrutacja została zakończona.

Zaloguj się Wyloguj się

Kadra

W Tęczowej Krainie kadrę pedagogiczną tworzy zespół wykształconych, młodych, kreatywnych  i pełnych entuzjazmu nauczycieli. Na stałe zatrudnionych jest troje nauczycieli posiadających dużą wiedzę oraz doświadczenie w pracy z dziećmi.

 

Okresowo przyjmujemy również praktykantów, w tym charakterze szczególnie mile widziani są studenci ostatnich lat edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

Podstawą jest dla nas dbanie o przyjazną i ciepłą atmosferę oraz komfort pracy zarówno dzieci jak i pracowników, bo tylko to gwarantuje prawidłowy rozwój emocjonalny i intelektualny dzieci, co zwiększa efekty edukacyjne.

Dlatego w swojej pracy staramy się wykorzystywać wszelkie metody i formy pracy, które wspomagają rozwój naszych Wychowanków.

Dzięki organizacji naszego przedszkola, która zakłada małą, 20-to osobową grupę Wychowanków, nauczyciele maja możliwość maksymalnego wykorzystania wiedzy i doświadczenia. Mogą dotrzeć do każdego dziecka i zorganizować najlepszą dla jego indywidualnych potrzeb, linię nauczania i wychowania.

 


 

Poza nauczycielami zatrudnionymi na stałe, w skład zespołu sprawującego opiekę nad dziećmi wchodzą też specjaliści z różnych dziedzin m.in.: psycholog, logopeda, stomatolog.

X