Dla studentów:

Dla wszystkich studentów posiadających Dzieci w wieku 2,5 - 5 lat po okazaniu legitymacji zniżka -20%

Dziękujemy za złożenie ofert pracy.

Rekrutacja została zakończona.

Zaloguj się Wyloguj się

Rekrutacja

Termin: 
środa, Kwiecień 15, 2020 - 16:00
Lokalizacja: 
Niepubliczne Przedszkole językowo-artystyczne Tęczowa Kraina

 

REKRUTACJA WEWNĘTRZNA

 

Uprzejmie zawiadamiamy Rodziców naszych przedszkolaków,

że umowy na rok szkolny 2020/2021

otrzymacie Państwo niezwłocznie po zakończeniu pandemii i

ponownym otwarciu Przedszkola.

 

 

 

REKRUTACJA ZEWNĘTRZNA

 

Uprzejmie zawiadamiamy, że zgłoszenia nowych dzieci na rok szkolny 2020/2021
złożone w biurze Przedszkola przed ogłoszeniem pandemii zostały przez nas zarejestrowane i  pozytywnie rozpatrzone.  

 

 Drodzy Rodzice Przedszkolaków!

 Przypominamy, że Przedszkole Niepubliczne Tęczowa Kraina prowadzi całoroczny nabór dzieci we wszystkich grupach wiekowych.

Przyjmujemy dzieci już od 2,5 roku życia oraz młodsze po indywidualnej rozmowie z rodzicem/opiekunem prawnym dziecka. Z uwagi na tymczasowe zawieszenie funkcjonowania placówek oświatowych w kraju i Państwa bezpieczeństwo, wnioski rekrutacyjne  można składać drogą elektroniczną.

Prosimy o przesłanie wniosków na adres e-mail: biuro@e-teczowakraina.pl z dopiskiem Rekrutacja uproszczonych danych niezbędnych do procesu rekrutacji.

  • Pozostałe dane będzie można uzupełnić  w siedzibie Przedszkola, w chwili odwieszenia zajęć i powrocie do normalnego funkcjonowania placówek oświatowych:
  • Imię i nazwisko dziecka
  • Data urodzenia dziecka
  • Imię i nazwisko rodzica/opiekuna prawnego dziecka
  • Nr telefonu rodzica/opiekuna prawnego dziecka

Uprzejmie informujemy, że każdy złożony przez Państwa wniosek zostanie przez nas potwierdzony pisemnie

poprzez wysłanie powiadomienia na wskazany adres e-mail.

W przypadku dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 692 352 357.

Na pytania odpowiadamy także drogą elektroniczną biuro@e-teczowakraina.pl 

Serdecznie zapraszamy.
Dyrekcja Przedszkola

 

 

Klauzula informacyjna
 
Administratorem danych osobowych jest Niepubliczne Przedszkole Językowo Artystyczne Tęczowa Kraina, e-mail: biuro@e-teczowakraina.pl (zwane dalej Przedszkolem). Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a i f oraz art. 9 ust. 2 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), tj. w prawnie uzasadnionym interesie, rozumianym jako bieżący kontakt oraz w celach rekrutacyjnych. Dane osobowe dla celów takiego kontaktu będą przetwarzane przez czas prowadzenia korespondencji, a w celach archiwizacyjnych – przez okres 5 lat. Dane osobowe do celów rekrutacyjnych przechowywane są na czas rekrutacji. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Przedszkola, jak też podmiotom udzielającym wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Wypisując dane wyrażają Państwo zgodę na ich przetwarzanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do rekrutacji dziecka do przedszkola. Każda Osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne”.Zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną
Zlecający przyjmuje do wiadomości, że wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgodę może odwołać w każdym czasie wysyłając wiadomość
na adres:biuro@e-teczowakraina.pl

 

X