Dla studentów:

Dla wszystkich studentów posiadających Dzieci w wieku 2,5 - 5 lat po okazaniu legitymacji zniżka -20%

Dziękujemy za złożenie ofert pracy.

Rekrutacja została zakończona.

Zaloguj się Wyloguj się

Informacje

Termin: 
czwartek, Kwiecień 16, 2020 - 14:30
Lokalizacja: 
Niepubliczne Przedszkole językowo-artystyczne Tęczowa Kraina

 

Drodzy Rodzice,

 Dwa tygodnie temu znaleźliśmy się wszyscy w zupełnie nowej i trudnej rzeczywistości.

Musieliśmy zacząć działać na odległość, co nie jest łatwe w obszarze edukacji opartym przecież na wzajemnych relacjach i bezpośrednim kontakcie.

Nasze Przedszkole podobnie, jak inne placówki oświatowe zostało - nie mając na to żadnego wpływu - z dnia na dzień pozbawione możliwości normalnego funkcjonowania.

 

Obecny stan rzeczy, czyli konieczność czasowego zamknięcia Przedszkola nie jest naszą autonomiczną decyzją, a wynika z odgórnych decyzji dotyczących wszystkich tego typu placówek.

Przedszkole - wprawdzie w ograniczonym zakresie - w najlepszy możliwy i dostępny sposób realizuje swoje dydaktyczne zadania, zachowując przy tym największą staranność w doborze materiałów edukacyjnych odpowiednich dla poszczególnych grup wiekowych.

 

Zdając sobie w pełni sprawę z powagi sytuacji, w jakiej znaleźliście się Państwo oraz nasza placówka, a jednocześnie mając na uwadze możliwość jej dalszego, sprawnego funkcjonowania po ustaniu epidemii, podjęliśmy decyzję o obniżeniu wysokości czesnego za miesiąc kwiecień br.

Opłata za czesne zostanie dla każdego obniżona do 70% wartości czesnego. Ostatnie płatności za posiłki zostaną Państwu przekazane wraz z kwietniowy czesnym.

Mamy nadzieję, ze ta decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem i akceptacją. Jednocześnie chcemy serdecznie podziękować wszystkim Rodzicom, którzy dokonują terminowych wpłat.

Pragniemy Państwa zapewnić, że na bieżąco obserwujemy dynamiczny rozwój wydarzeń oraz działania władz państwowych i w oparciu o to będziemy aktualizować nasze stanowisko w sprawie opłat.

Zapewniamy również, że Przedszkole zostanie uruchomione natychmiast po cofnięciu ogólnokrajowego zakazu funkcjonowania placówek oświatowych.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość oraz o śledzenie pojawiających się na naszej stronie komunikatów.

 

Z wyrazami szacunku
Dyrekcja i Zarząd Przedszkola

 

 

X