Dla studentów:

Dla wszystkich studentów posiadających Dzieci w wieku 2,5 - 5 lat po okazaniu legitymacji zniżka -20%

Dziękujemy za złożenie ofert pracy.

Rekrutacja została zakończona.

Zaloguj się Wyloguj się

Opinie

Jak dodać swoją opinię o przedszkolu? Sticky

lt.
22

Aby dodać swoją opinię na stronie należy kliknąć poniższy link i wypełnić formularz.
Po zatwierdzeniu przez administratora opinia pojawi się na stronie.

Zamieszczone przez admin czytaj więcej

SUPER!!!

kw.
04

Moja córka chodzi do tego przedszkola i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. Dzieci tam spędzają czas bardzo różnorodnie a nie przed tv, uczą się bardzo wielu ciekawych rzeczy. Panie opiekują się dziećmi bardzo dobrze. widzą i wiedzą co się dzieje przez cały dzień z kazdym dzieckiem.Moje dziecko chętnie tam chodzi, reaguje uśmiechem na widok dzieci i Pań co daje mi pewność ze jest w bardzo dobrym miejscu pod dobrą opieką.

Zamieszczone przez Anonim (niezweryfikowany) czytaj więcej

Opinia

kw.
20

Najwspanialsze przedszkole w Cieszynie! Pani Sylwia i Pani Agnieszka dbają tam o dzieci jak o swoje własne z odpowiednia do każdego dziecka indywidualnością. Dzieci prowadzone są w domowej atmosferze jakiej żadne przedszkole w Cieszynie nie jest w stanie zagwarantować. Moja córka Chiara w ciągu 2 miesięcy bardzo się rozwinęła i zmieniła w pozytywnej perspektywie dzięki pracy tych dwóch Pan .Rekomenduje to przedszkole wszystkim Cieszyniakom.
Dorota J.

Zamieszczone przez Anonim (niezweryfikowany) czytaj więcej

Świetne Przedszkole

wrz.
15

W Tęczowej Krainie dzieci nie tylko miło spędzały czas, ale i wiele się nauczyły. Do dzisiaj Rafałek jednym tchem wymienia rzeczy potrzebne na wycieczkę w góry czy angielskie słówka poznane na zajęciach.Mała grupa i miła atmosfera sprawiły, że dzieci bardzo chętnie szły do Przedszkola. Do dzisiaj moje maluchy często wspominają chwile spędzone w Tęczowej Krainie.

Zamieszczone przez Anonim (niezweryfikowany) czytaj więcej

Przedszkole

paź.
05

Pani K.

Zamieszczone przez Anonim (niezweryfikowany) czytaj więcej

Wspaniałe Przedszkole!!!!

wrz.
12

Moja córka jest już absolwentką tego przedszkola, ale Polecam to miejsce w 100%.
Przyjazna atmosfera i małe grupy sprawiły, ze moje dziecko nauczyło się bardzo wielu rzeczy. Zajęcia sa bardzo różnorodne i ciekawe przez co dzieci z przyjemnością tam przychodzą. Panie w bardzo umiejętny sposób, zarażają dzieci ciekawościa do poznawania świata, przez spacery, wycieczki, zapraszanych gości i bardzo ciekawe i urozmaicone zajęcia.
Polecam to miejsce wszystkim rodzicom ze spokojnym sumieniem!!!

Zamieszczone przez Anonim (niezweryfikowany) czytaj więcej

POLECAM

wrz.
26

Chciałabym polecić Przedszkole Tęczowa Kraina w Cieszynie dla wszystkich Rodziców pragnących dla swojego dziecka dobrej opieki, wesołej atmosfery, ciekawych zajęć,odpowiedniego wychowania i wspaniałego towarzystwa dzieci i Pań. Młoda, utalentowana kadra Wychowawczyń, które wychodzą przed szereg, robią wiele wspaniałych rzeczy ponad program- zajęcia artystyczne, praca w książkach- nie tylko dla zerówki, teatr w przedszkolu, wycieczki, zajęcia edukacyjne z wielu dziedzin, eksperymenty, dyskoteki, bale, torty i imprezy urodzinowe i wiele, wiele innych spraw.

Zamieszczone przez Anonim (niezweryfikowany) czytaj więcej
X