Dla studentów:

Dla wszystkich studentów posiadających Dzieci w wieku 2,5 - 5 lat po okazaniu legitymacji zniżka -20%

Dziękujemy za złożenie ofert pracy.

Rekrutacja została zakończona.

Zaloguj się Wyloguj się

Opłaty

Niepubliczne Przedszkole językowo - artystyczne Tęczowa Kraina zapewnia opiekę swoim wychowankom przez cały rok, 5 dni w tygodniu w godz. 6:00 - 17:30 z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy oraz 2-tygodniowej przerwy wakacyjnej oraz długich weekendów.

 

Istnieje możliwość dokonywania płatności za przedszkole gotówką u pracownika przedszkola lub za pomocą przelewów bankowych na podany poniżej numer konta:

19 1050 1605 1000 0091 3024 1756

Tęczowa Kraina stwarza również Rodzicom możliwość pozostawienia Dziecka nie uczęszczającego na stałe do przedszkola na godziny. Podane poniżej stawki obowiązują Rodziców dzieci nie uczęszczających na stałe do przedszkola:

OPŁATY:

 • CZESNE (stała, comiesięczna opłata) zależne jest od czasu spędzanego przez Dziecko w naszym przedszkolu:

  1. Pobyt do 6 godzin - 170 zł.

 2. Pobyt do 8 godzin - 220 zł.

 • Opcjonalnie wedle potrzeb Rodziców można wykupić pobyt dziecka w innych godzinach. Za każdą godzinę dla Wychowanka punktu 1 zł/h.
 • W indywidualnych przypadkach, na wniosek rodziców będących w trudnej sytuacji materialnej, organ prowadzący może obniżyć wysokość czesnego. Do wniosku powinna być dołączona informacja o zarobkach.
 • Rodzice lub prawni opiekunowie wnoszą opłatę stałą za każdy miesiąc z góry do 10 dnia każdego miesiąca (opłata ma charakter zryczałtowany i w przypadku nieobecności Dziecka w przedszkolu, nie zwalnia się z jej uiszczania).
 • W godzinach dodatkowych możliwe jest zakupienie karnetu tygodniowego lub miesięcznego:

            - tydzień po 3 godz. - 75zł (5zł/godz.)

            - tydzień po 5 godz. - 150zł (6zł/godz.)

                                                       + 1 posiłek dodatkowo płatny - lekka przekąska

                   - miesięczne po 3 godz. - 130 zł

                   - miesięczne po 5 godz. - 200 zł

 

 • Grupa zerówkowa:

- Cennik dla grupy zerówkowej: *

 • do 5 godzin - 100-170zł
 • do 8 godzin - 150-220 zł

*niższe kwoty obowiązują dla osób kontynuujących naukę w przedszkolu.

 

 • Opłata stała zawiera :

- pobyt dziecka w przedszkolu do 8 godzin dziennie

- zajęcia edukacyjne realizowane w ramach podstawy programowej (realizacja Programu „W kręgu zabawy”)

- zajęcia dodatkowe - zobacz

 

 • Opieka na godziny:

         1. 1 godz. - 15zł.

            2. 3 godz. - 21zł. (7zł/godz.)

            3. 5 godz. - 40zł. (8zł/godz.) + 1 posiłek dodatkowo płatny - lekka przekąska.

 

WYŻYWIENIE dzienna stawka żywieniowa wynosi 8,50 zł i obejmuje śniadanie (1,50 zł), obiad (6,00 zł) i podwieczorek (1 zł). Jest to wartość stawki żywieniowej pomnożona przez ilość dni roboczych w miesiącu.  W ciągu dnia Dzieci mają nieograniczony dostęp do napojów niegazowanych oraz herbaty. W przypadku nieobecności dziecka w Przedszkolu Rodzic/Opiekun powiadamia placówkę minimum jeden dzień roboczy wcześniej w godzinach pracy przedszkola. W przeciwnym razie stawka żywieniowa nie będzie odliczana.

 • Rozliczenie opłaty za wyżywienie nastąpi w następnym miesiącu i zostanie uwzględnione przy naliczaniu opłaty za następny miesiąc.
 • Posiłki dostarczane są do przedszkola przez Restaurację Korbasowy Dwór i rozdawane na miejscu w kuchni przedszkolnej z wdrożonym systemem HACCP zapewniającym najwyższą jakość posiłków. Kuchnia znajduje się pod nadzorem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Posiłki nie są limitowane. W ciągu dnia Dzieci mają nieograniczony dostęp do  napojów niegazowanych oraz herbatki. Jadłospisy przygotowywane są przez technika żywienia i są dostosowane do potrzeb rozwojowych dzieci.
   

Drogi Rodzicu!

Zanim pomyślisz, że to drogo,

zastanów się, gdzie znajdziesz lepszą opiekę

i smaczniejsze jedzenie dla swojej Pociechy w lepszej cenie? :)

 

 

 

 • WPISOWE w wysokości 270 zł  płatne jest na cały rok pobytu dziecka w Przedszkolu. Wpisowe uiszcza się w dniu podpisania umowy lub przelewem na konto w terminie 7 dni od daty podpisania umowy o świadczenie usług. W ramach wpisowego dziecko otrzymuje ubezpieczenie NNW na cały rok, wyprawkę przedszkolaka oraz niektóre materiały i pomoce do zajęć.
 • Rodzice dzieci kontynuujących naukę w punkcie zwolnieni są z opłaty wpisowej. Wnoszą opłatę pokrywającą koszty ubezpieczenia i wyprawki.

 

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani innymi godzinami pobytu dziecka w przedszkolu prosimy o kontakt!

X